MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Vase 13835043

nr 1383 5043

VASE

China, cloissonné. Height: 19, 5, wear, damages.

Kina, cloissonné. Höjd: 19,5

Condition: slitage, skador

Monday Mars 8 2021
at 19:44:23